یک عضو جامعه روحانیت مبارز:

همصدایی مسئولان در مسائل اصولی، پیام وحدت برای جامعه دارد

جامعه روحانيت مبارز,وحدت

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: همصدایی مسئولان در مورد مسائل اصولی، موجب افزایش اتحاد و وحدت در جامعه می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: وقتی هرکدام از سران سه قوه در مورد یک موضوع، صحبتی متفاوت را مطرح کند و عدم هماهنگی در موضع‌گیری‌ها و نظرات در ارتباط با مسائل اصلی کشور در بین آنها وجود داشته باشد، این اثرات سوئی را در جامعه به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در مقابل، وقتی مسئولان در مورد مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور هم‌نظر باشند و انسجام بین آنها وجود داشته باشد، پیام وحدت به جامعه منتقل می‌شود و اینگونه نیست که هر جریان سیاسی دنبال یک مسئول راه بیفتد و در پی آن اختلافات در جامعه تشدید شود.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین خاطرنشان کرد: مردم به مسئولان اعتماد دارند و باید در عمل و سخن با هماهنگی که در بین آنها وجود دارد، برای مردم اسوه باشند.

ابراهیمی در پایان با بیان اینکه "ممکن است اختلاف سلیقه‌هایی بین مسئولان وجود داشته باشد"، گفت: این اختلاف سلیقه‌ها عمدتاً در مسائل فردی است و این مشکلی ایجاد نمی‌کند. مهم این است که در مسائل اصولی و اصلی کشور این همصدایی و هماهنگی وجود داشته باشد و پیام وحدت به جامعه منتقل شود.

انتهای پیام

کد N355191