۵

احمدی نژاد سی سال پیش هم دروغ می گفت!

  • ۵۶۳بازدید
  • ۵ رای
  • ۲ دیدگاه
احمدی نژاد

یک آقایی بلند شد یک نسبتی به آقای میرحسین موسوی داد، من گفتم اگر راست می گویی بر پدرت لعنت. گفت با پدرم چه کار داری؟ گفتم اتفاقا من به پدرت لعنت نفرستادم چون می دانم دروغ می گویی.

 
هادی غفاری در گفت و گو با خبرآنلاین به خاطره ای ناگفته و مهم درباره محمود احمدی نژاد پرداخته است.

نماينده دوره هاي اول تا سوم مجلس با بیان اینکه «سال 64 به خاطر میرحسین موسوی دعوای تندی با احمدی نژاد کردم» گفت: من سال 64 و 65 دعوای تندی را با احمدی نژاد کردم، در اوج جنگ. آن زمان این آقا در دانشگاه علم و صنعت دانشجو بود. اقای میرحسین موسوی نخست وزیر بود، من برای سخنرانی در دانشگاه علم و صنعت دعوت شده بودم، یک باندی که همه کنار هم نشسته بودند، یک آخوندی هم بین آنها بود، این باند علیه موسوی شعارهای تندی می دادند، یک آقایی بلند شد یک نسبتی به آقای میرحسین موسوی داد، من گفتم اگر راست می گویی بر پدرت لعنت. گفت با پدرم چه کار داری؟ گفتم اتفاقا من به پدرت لعنت نفرستادم چون می دانم دروغ می گویی.

حجت الاسلام هادی غفاری با بیان اینکه « من آن زمان نمی دانستم که احمدی نژاد است» افزود: دقیق خاطرم نیست اما نسبت ناروای سیاسی داد. خلاصه اینکه گدشت تا ایشان شهردار تهران شد. سال آخر شهرداری ایشان و در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری بود، رفته بودیم نمایشگاه عطر سیب محرم که شهرداری راه انداخته بود، من هم که امام جماعت بودم رفتم ببینیم چه خبر است و چه چیزهایی می شود برای مسجد خریداری کرد. یک آقایی که کارمند شهرداری بود آمد نزد من و بعد از سلام و علیک گفت اقای غفاری من را می شناسی گفتم نه، گفت چهره من یادت نمی آید، گفتم نه گفت من الان شهردار منطقه 7 تهران هستم. گفت آقای غفاری این آقای احمدی نژادی که برای رییس جمهور شدنش انقدر مخالفت می کنی را به خاطر داری، گفتم نه من همین سال ها و رفتارهای او در اردبیل و تهران را می بینیم، برخوردی با هم نداشتیم. گفت سال 64، 65 یادته، دانشگاه علم و صنعت نارمک یک نفر بلند شد به میرحسین موسوی مخالفت کرد، شما فلان جواب را به او دادی، آقای احمدی نژاد همان فرد است.

نظر شما چیست؟

تاکنون ۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


اقای هادی غفاری با تعریف این خاطره از بی فرهنگی خود پرده بر می دارد نه شجاعت من نه طرفدار احمدی نژاد هستم نه موسوی اینها سهم مجاهدت خود را از مردم گرفتن ودر زمان بودنشان هم نبودن یک سری به مسجدی که پایگاهایشان است بزنید اگر جرات دارید در مورد چیزی از او انتقاد کنید

۲ سال پیش   |   seeydahmad   |     |  
۰

احمدی نژاد و کارهای متاسفانه مخربش برای ایران وایرانیان به جای خود ولی اینکه آقای غفاری خود را مدافع آزادی بیان عنوان می کند دیگه ازون حرفهاست

۲ سال پیش   |   persiasalar   |     |  
۰