آخرین وضعیت جبهه پایداری: هنوز وزارت کشور جواب درخواست مجوز ما را نداده

فارس نوشت:

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه این جبهه برای فعالیت مشکل قانونی ندارد، گفت: ما برای اینکه فعالیت‌مان خلاف قانون نباشد، درخواست ثبت کردیم که هنوز جواب رسمی نداده‌اند اما گفته‌اند مشکلی برای فعالیت‌مان هم وجود ندارد.


حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، در خصوص آخرین وضعیت ثبت قانونی این جبهه در وزارت کشور، گفت: ما به خاطر اینکه فعالیت‌مان خلاف قانون نباشد، درخواست ثبت کردیم و در حال حاضر باید کمیسیون مربوطه در این زمینه ترتیب اثر دهد.

آقاتهرانی ادامه داد: درباره افرادی که اسامی آنها را به عنوان هیأت موسس داده‌ایم،‌ بعید است مشکلی وجود داشته باشد اما هنوز وزارت کشور به ما جواب رسمی نداده است.

دبیرکل جبهه پایداری در عین حال گفت: البته آقای بخشایش به عنوان عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفته است که مشکلی برای فعالیت‌مان وجود ندارد و آنها نیز باید تحقیقات خود را تکمیل کنند.

پیش از این یک عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفته بود: فرآیند ثبت قانونی جبهه پایداری در حال انجام است و استمرار فعالیت این جبهه در حال حاضر مشکلی ندارد.

همچنین حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور نیز در این باره گفته بود: از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون 11 تشکل و حزب سیاسی برای دریافت مجوز نام‌نویسی کرده‌اند که تقاضای آنها در دست بررسی است.

 

17231

 

کد N354305