۰
آیت‌الله علوی‌گرگانی:

برای اصلاح کل جامعه باید احکام الهی را در جامعه پیاده کنیم

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي علوي گرگاني

آیت‌الله علوی‌گرگانی با بیان این‌که «قم باید اسوه همه شهرها باشد» گفت: برای اصلاح کل جامعه باید احکام الهی را در جامعه پیاده کنیم.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با بیان این‌که «قم باید اسوه همه شهرها باشد» گفت: برای اصلاح کل جامعه باید احکام الهی را در جامعه پیاده کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار شهردار و اعضای ستاد شعبانیه مدیریت شهری قم افزود: باید تسلیم امر الهی باشیم چراکه عدم ‏توجه به این امر موجب عذاب الهی می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که «باید بین شهرداری و شورای اسلامی شهر هماهنگی باشد» افزود: باید ببینید که از سال گذشته تا امروز چه میزان در خدمت‌رسانی به مردم موفق بوده‌اید و پیشرفت داشته‌اید و علما و مراجع تقلید هم انتظار دارند که این رشد حاصل شده باشد.

این استاد حوزه علمیه قم اضافه کرد: شهرداری و شورای شهر باید نظرات یکدیگر را مورد توجه قرار دهند چراکه ناهماهنگی‌ها موجب آسیب و مشکل برای مردم می‌شود.

وی با بیان این‌که «قم نه تنها حرم حضرت معصومه(س) بلکه حرم امام عصر(عج) و اهل بیت(ع) است» با تقدیر از خدمات مسئولان مدیریت شهری قم گفت: تلاش‌های خوبی در راستای خدمت‌رسانی به مردم و زائران حرم کریمه اهل بیت (س) انجام شده است.

علوی‌گرگانی ادامه داد: برخورد با مردم و زائران نیز باید توأم با محبت باشد؛ مردم باید با این دید وارد ساختمان شهرداری شوند که در آنجا با گشاده‌رویی با آنها برخورد می‌شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.