۰
نماینده الیگودرز:

مصوبات دولت یازدهم در سفر به لرستان قابلیت اجرایی دارند

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم الیگودرز در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی معتقد است، مصوبات دولت یازدهم در سفر به لرستان قابلیت اجرایی دارند.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به قدردانی دفتر ریاست جمهور از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: تشکر دولت از مردم و مردم از دولت کار خوشایندی است و باید این ارتباط وجود داشته باشد. چنین کارهایی باعث می‎شود مردم و دولت دل‎گرم‎تر شوند.

وی درباره سفر هیات دولت به لرستان گفت: اطلاعات دولت از مشکلات و مسائل استان‎ها در این سفرها بیشتر می‎شود و برای لرستان نیز با توجه به این اطلاعات، تصمیم‎های خوبی گرفته شده که به اجرا شدن آنها بسیار امیدواریم.

توکلی ادامه داد: مصوبات دولت تدبیر و امید، میدانی و کارشناسی بوده و با توجه به امکان اجرایی بودن، احساس می‎کنیم به نتیجه برسند. دولت براساس راهکارهای عملیاتی تصمیم گرفته و هیچ‎کدام از مصوبات را نمی‎بینیم که قابلیت عملیاتی شدن را نداشته باشد.

نماینده مردم الیگودرز با بیان اینکه مصوبات دولت در لرستان بلند پروازانه نیست، تصریح کرد: دولت طرح‎هایی که امکان بهره‎برداری به‎موقع دارند را تعهد می‎کند و رویکرد دولت این است که براساس شرایط تصمیم بگیرد و سنگ بزرگ برندارد.

وی یادآور شد: 190 میلیارد تومان برای طرح‎های عمرانی لرستان مصوب شده که دولت این مقدار را به 610 میلیارد تومان افزایش داده تا زودتر تکمیل شوند و این برای ما ارزش است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.