۰

سردار نقدی: داعش دست آمریکا برای تفرقه‌افکنی در منطقه است/ آمریکا به نفت عراق چشم دوخته

  • ۳۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

ایرنا نوشت:

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گروه تروریستی و ضد اسلامی داعش دست امریکا برای تفرقه‌افکنی بین مسلمانان منطقه است.

سردار محمد رضا نقدی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: ایالات متحده امریکا در تحولات منطقه خاورمیانه هر جا در مقابل اراده و رای ملتی شکست خورد از راه انجام عملیات‌های تروریستی و ضد بشری توسط مزدوران منافع خود را جستجو می‌کند.

وی افزود: تحولات و اتفاقاتی که هم اکنون در عراق به وقوع می‌پیوندد نشانه شکست سیاست‌های مداخله‌جویانه امریکا در عراق است.

سردار نقدی تاکید کرد: تمام سعی و تلاش امریکا و رژیم صهیونیستی استفاده از برخی از متعصبان و گرو‌ه‌های ضد اسلامی برای ضربه زدن به امت اسلامی است که با بیداری و بصیرت مسلمانان نیز در این امر هیچ موفقیتی به دست نخواهند آورد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: آمریکا با خریدن برخی از فرماندهان و نیروهای حزب بعث عراق و ساماندهی آن‌ها برای پیوستن به گروه ضد اسلامی داعش در صدد برهم زدن امنیت و آرامش مردم عراق است که با روشنگری علمای اهل تسنن و تشیع توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی می‌شود.

وی گفت: دلیل اینکه آمریکا نمی‌خواهد در این رخدادها نامی از آن‌ها برده شود تنها نیاز به نفت کشور عراق است و اگر ملت این کشور متوجه شوند که ایالات متحده امریکا و برخی از هم پیمانان این کشور تمام تلاششان برای تامین منافع رژیم صهیونیستی بکار می‌برند با آنان مقابله می‌کنند.

 

45503

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.