فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد:

ممانعت نیروی زمینی ارتش از ورود اعضای پژاک به کشور

سیاست داخلی

یگان‌های نیروی زمینی ارتش در بخش‌های وسیعی از غرب و جنوب غرب کشور مستقر هستند و از قابلیت بالای دفاعی در دفاع از مرزهای کشور برخوردارند. علاوه بر این، یگان‌های پروازی و هوانیروز ارتش نیز ماموریت حمایت و پشتیبانی از مرزهای شمال غرب و جنوب شرق و سایر مرزهای کشور را برعهده دارند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: چند روز پیش تعدادی از اعضای گروهک‌های ‌تروریستی پژاک قصد عبور از مرزهای کشور را داشتند که با هوشیاری سربازان نیروی زمینی ارتش ضربه جبران‌ناپذیری به آنها وارد شد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان با اشاره به اینکه گروهک تروریستی پژاک با انواع و اقسام تجهیزات قصد ورود به مرزهای کشور را داشت افزود:اما در بدو ورود به خاک کشور با سربازان نیروی زمینی ارتش مواجه و ضربه سختی را متحمل شدند که این خود نشان از توانمندی و هوشیاری بالای نیروی زمینی ارتش در دفاع از مرزهای کشور دارد.

وی در ادامه سخنان خود در تشریح آمادگی نیروی زمینی ارتش در دفاع از مرزهای کشور گفت: امروز مرزهای کشور تقویت شده و یگان‌های ما پا در رکاب هستند و مردم و ملت ما مطمئن باشند که نیروی زمینی ارتش در همه عرصه‌های دفاعی همواره آماده است و تلاش می‌کند اقتدار سربازان مسلمان و لایت‌مدار کشور را به همه جهانیان نشان دهد.

پوردستان در پایان افزود: یگان‌های نیروی زمینی ارتش در بخش‌های وسیعی از غرب و جنوب غرب کشور مستقر هستند و از قابلیت بالای دفاعی در دفاع از مرزهای کشور برخوردارند. علاوه بر این، یگان‌های پروازی و هوانیروز ارتش نیز ماموریت حمایت و پشتیبانی از مرزهای شمال غرب و جنوب شرق و سایر مرزهای کشور را برعهده دارند که این عزیزان هم در پشتیبانی از یگان‌های پیاده توانسته‌ اند خدمات بسیار ارزشمندی انجام دهند.

کد N352389