نقوی حسینی در تذکری شفاهی:

رئیس جمهور برای رفع انحرافات رشوه‌خواری و پارتی‌بازی در ادارات اقدام كند

مجلس

اختلافت موجود در خدمات‌رسانی به خانواده ایثارگران و شهدا باعث شده این قشر از خدمات بهداشت و درمان محروم شوند.

نماینده مردم ورامین و  پیشوا تاکید  کرد:همه همکاران اذعان دارند که در نظام اداری ما انحرافات زیادی است و رشوه‌خواری و پارتی‌بازی دو موضوع مهم در نظام اداری است

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور خواستار سلامت‌سازی نظام اداری کشور شد و گفت: همه همکاران اذعان دارند که در نظام اداری ما انحرافات زیادی است و رشوه‌خواری و پارتی‌بازی دو موضوع مهم در نظام اداری است. از این‌رو از رئیس جمهور می‌‌خواهم برای رفع این انحرافات اقدام کند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در ادامه در تذکری به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افزود: احداث متروی تهران و واگذاری کار احداث به شهرداری در دولت قبل مصوب شد و 40 درصد کار پیشرفت کرد اما اخیرا وزارت راه و راه‌آهن موانعی را بر سر راه احداث مترو که از مطالبات مردم حوزه انتخابیه بنده است ایجاد کرده‌اند.

وی تاکید کرد:بیشتر موانع از سوی وزیر راه و شهرسازی مدیریت می‌شود و مردم اظهار می‌کنند دولت جلوی این حق آنها را گرفته است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اختلافت موجود در خدمات‌رسانی به خانواده ایثارگران و شهدا اشاره کرد و گفت: این قشر به دلیل اختلافات موجود از خدمات بهداشت و درمان محروم شده‌اند از این رو امید دارم بنیاد شهید به این موضوع رسیدگی کند.

کد N351740