۰
گروسی در گفتگو با مهر:

تشریح جلسه فراکسیون رهروان/ صدور بیانیه تقدیر از ایستادگی فوتبالیست ها

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

عضو فراکسیون رهروان مجلس از آماده شدن بیانیه ای به منظور تقدیر و تشکر از عملکرد فوتبالیست ها و والیبالیست های ایرانی در رقابت های جهانی خبر داد.

حسین گروسی عضو فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه صبح امروز این فراکسیون گفت: جلسه امروز فراکسیون رهروان با حضور نواب رئیس مجلس آقایان باهنر و ابوترابی فرد برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه آخرین تحولات عراق و مسایلی که در حال حاضر در این کشور از سوی تروریست های داعش در حال رخ دادن است مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ملارد ادامه داد: اوضاع عراق مربوط به یک کشور نیست بلکه اقدامات تروریستی که از سوی گروهک داعش در عراق رخ می دهد برای منطقه خطر زا است و باید کشورهایی که به دنبال آرامش و امنیت هستند برای مبارزه با آنها اقدام کنند.

این نماینده مجلس همچنین با بیان این که در این جلسه مساله ورزش و حضور خوب ورزشکارانمان در عرصه های جهانی مطرح شد، گفت: بازی خوب فوتبالیست ها و والیبالیست ها نشان از ایستادگی جوانان ایرانی در برابر کشورهایی که سالهای سال سرمایه گذاری بر روی ورزش خود کرده اند دارد.

گروسی افزود: بازی فوتبالیست ها و والیبالیست ها بسیار خوب بوده و در جلسه صبح امروز تقدیر و تشکر از آنها در مجلس از سوی دوستان لازم دانسته شد و به احتمال زیاد امروز در صحن علنی بیانیه ای به منظور تقدیر و تشکر از آنها صادر خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به این در این جلسه درباره سیاست های کلی جمعیتی که رهبری کلیت آن را ابلاغ کردند صحبت شد، گفت: اعضای فراکسیون ابراز امیدواری کرد که کمیسیون ویژه در این زمینه بتواند تدابیر محقق شدن آن را فراهم کند.

نماینده مردم ملارد همچنین خاطرنشان کرد: در جلسه امروز نسبت به مساله ضروری وام ازدواج که بسیاری به خاطر رقم 3 میلیون تومان مدتها است در نوبت دریافت وام هستند بحث شد تا گام عملی در این راستا برداشته شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.