نماینده مجلس: مهار تورم از نکات مثبت عملکرد دولت است

اجتماعی

مشهد - ایرنا - گفت: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: توقف روند صعودی و افسارگسیخته تورم از نکات مثبت در عملکرد دولت یازدهم است.

ˈسیدهاشم بنی هاشمیˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: مهار تورم و جلوگیری از افزایش قیمتها از نکات مثبتی است که دولت موفق شد آن را محقق کند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: راه حل مشکلات کشور تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: دولت باید عزم خود را برای کاربردی کردن و عملیاتی شدن سیاستهای اقتصاد مقاومتی جزم کند زیرا تحقق کامل این سیاستها مورد انتظار ملت و رهبر معظم انقلاب است.

او گفت: البته گامهای موثری در این ارتباط برداشته شده که به عنوان نمونه می توان به عملکرد مطلوب و موثر وزیر نفت در این زمینه اشاره کرد.

بنی هاشمی افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به بودجه های دولتی ندارد بلکه نیازمند ساماندهی و هدایت سرمایه سرگردان مردم در جهت تولید و اشتغال است.

وی گفت: در صورت هدایت و ساماندهی صحیح این سرمایه ها می توان امیدوار بود که تولید و اشتغال کشور متحول شود.

او اظهار کرد: دولت با برنامه ریزی و ساماندهی سرمایه های سرگردان مردم به خوبی می تواند تحول را در بخشهای مختلف محقق نماید.ک/3

7496/664/660
کد N350078