بیانیه اتحادیه جهانی زنان مسلمان در محکومیت جنایات"بوکوحرام"

سیاسی

اتحادیه جهانی زنان مسلمان در واکنش به گروگان‌گیری 200 دختر دانش‌آموز نیجریه‌ای، در بیانیه‌ای این اقدام شنیع و غیر انسانی را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«درطول تاریخ بشر، سلطه گران همواره کسانی را اجیر و گروه‌هایی را تربیت کرده‌اند تا مجری نقشه‌های شیطانی و شوم آنان علیه جوامع انسانی باشند.

در عصر ما سرویس‌های اطلاعاتی استکبار غرب با استفاده از دلارهای نفتی متحدان خود و در پیوند با گروه‌های مرتجع و تکفیری به ایجاد رعب و وحشت و کشتار مردم بی گناه به ویژه در کشورهای اسلامی می‌پردازند.

در یک دهه گذشته نام‌های طالبان و القاعده و در سال‌های اخیر داعش و النصره و بوکوحرام مصادیق بارز تروریزم و مجریان خشونت و اقدامات غیر انسانی در بین جوامع اسلامی شده‌اند.

حرکت وحشیانه گروه تروریستی "بوکوحرام" در حمله به مدرسه‌ای در نیجریه و گروگانگیری حدود 200 دختر دانش آموز که اکثراً مسیحی بودند تحت پوشش اقدام انقلابی برای جلوگیری از آموزه‌های غربی! ترفند تبلیغی اتاق‌های فکر محافل صهیونیستی - غربی برای مخدوش جلوه دادن چهره نورانی اسلام است.

کشتار بی رحمانه صدها هزار نفر از مردم بی گناه در افغانستان، عراق و سوریه و دیگر کشورهای منطقه طی سال‌های اخیر توسط اشغالگران و در راس آنها آمریکا و یا گروه‌های دست پرورده آنان همانند القاعده، طالبان، داعش و بوکوحرام گوشه‌هایی از سلسله عملیاتی است که در یک استراتژی چند وجهی از سوی دشمنان اسلام و مسلمین، قلب حقایق اسلامی و ایجاد و گسترش اختلاف در بین مسلمانان را هدف قرار داده‌اند.

اتحادیه زنان جهان اسلام اقدام فریب خوردگان "بوکوحرام" در حمله ناجوانمردانه به زنان و دانش آموزان دختر بی گناه در نیجریه و ضرب و جرح و گروگانگیری آنان را محکوم کرده و محافل غربی و سازمان‌های بین المللی را به سکوت معنادار و یا اظهارات صرفاً نمایشی و فریبنده و در عمل حمایتگرانه این تروریست‌ها متهم می‌نماید.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان با توجه به جایگاه ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در مقابله با اقدامات تروریستی در مناطق مختلف جهان و بویژه در منطقه خاورمیانه، خواستار آن است تا با ترغیب شورای امنیت به تصویب قطعنامه‌هایی در محکومیت اقدامات گروه‌های تروریستی اخیر از جمله بوکوحرام، داعش و.... اقدام مجدانه‌ای را به عمل آورد.

اتحادیه زنان جهان اسلام ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های دانش آموزان نیجریه‌ای، دولت و ملت نیجریه وظیفه اسلامی خود می‌داند که این دسیسه‌های هزار لایه دشمنان اسلام را نزد افکار عمومی جهانیان افشا نموده و جوانان، زنان و مردان غیرتمند مسلمان را به مقابله با این سرسپردگان سفاک و خون آشام فرا بخواند.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

انتهای پیام

کد N349236