حماس: نتانیاهو از کارهایش پشیمان می‌شود

سیاسی

سخنگوی جنبش حماس با بیان اینکه بنیامین نتانیاهو از اقدامات خود علیه فلسطینی‌ها پشیمان خواهد شد، گفت: دولت نتانیاهو از مساله ربایش سه جوان اسرائیلی برای ریشه کن کردن حماس استفاده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، سامی ابوزهری، سخنگوی جنبش حماس در کنفرانسی مطبوعاتی تاکید کرد: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل از تمامی اقداماتی که علیه حماس و ملت فلسطین اتخاذ کرده، پشیمان خواهد شد.

وی اظهارات محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در خصوص هماهنگی امنیتی با اسرائیل را محکوم کرد و از تشکیلات خودگردان خواست به هرگونه هماهنگی امنیتی یا اتخاذ مواضعی که اوضاع را به نفع اسرائیل پیش ببرد، پایان دهد.

ابوزهری گفت: حتی اگر دشمنی علیه ملت‌ها بیشتر شود،‌ انتفاضه بار دیگر رخ خواهد داد چرا که اقدامات اسرائیل جنایتی آشکار و نقض توافقنامه قاهره است.

وی خاطرنشان کرد: اگر اسرائیل گمان می‌کند که می‌تواند کرانه باختری را از غزه جدا کند یا برعکس، پس در توهم به سر می‌برد و به تل‌آویو هشدار می‌دهیم، درد و رنجی که برای ملت فلسطین اتفاق افتاده به زودی اسرائیل را نیز در بر خواهد گرفت.

ابوزهری گفت: اگر اسرائیل بار دیگر به راندن فلسطینی‌ها از خاک خود ادامه دهد، ما درهای جهنم را به رویش باز می‌کنیم چرا که ما نیرو و توان کافی را در اختیار داریم.

وی عنوان داشت: اسرائیل از مساله ربایش سه جوان شهرک نشین اسرائیلی برای ریشه کن کردن حماس به ویژه در کرانه باختری استفاده می‌کند اما ما به اسرائیل نسبت به ادامه این طرح هشدار می‌دهیم چرا که اسرائیل هیچ گاه به هدف خود نمی‌رسد.

انتهای پیام

کد N348912