سردرگمی دستگاه تبلیغات رسانه‌یی غربی - صهیونیستی درباره مذاکرات هسته‌ای

سیاسی

در حالی که ایران با جدیت و به دور از فضاسازی رسانه‌یی و با هدف رفع نگرانی‌هایی که غربی‌ها مدعی آن هستند در تلاش برای رسیدن به نتیجه در گفت‌وگو با ١+٥ حرکت می‌کند، روز چهارشنبه خبرگزاری فرانسه (AFP) به نقل از یک دیپلمات غربی ادعاهایی مبنی بر نگرانی از تغییر نکردن مواضع ایران را مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در همین حال روزنامه لس‌آنجلس تایمز در مطلبی دیگر مدعی تنازل ایران از خواسته‌های کلیدی‌اش در مذاکرات شده است.

به نظر می‌آید برخی رسانه‌های غربی - صهیونیستی با انتشار این اخبار در چهارمین روز مذاکرات هسته‌ای سعی در تحت تاثیر قرار دادن گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران و ١+٥ دارند.

به روشنی می‌توان سردرگمی دستگاه تبلیغات رسانه‌یی غربی - صهیونیستی حتی در خبرسازی را مشاهده کرد.

در همین ارتباط یک منبع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران به ایسنا گفت: مواضع ایران در مذاکرات کاملا مشخص و صریح بوده و این در حالی است که محافل رسانه‌یی صهیونیستی با استفاده از دستگاه تبلیغاتی خود به جوسازی، ایجاد جریان‌های خبری غلط و دروغ‌پردازی درباره مواضع شفاف و جدی ایران می‌پردازند.

این منبع از تلاش کامل تیم هسته‌ای ایران برای پیش‌برد گفت‌وگوها هم‌زمان با تقابل با هرگونه زیاده‌خواهی برای تثبیت حقوق هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

انتهای پیام

کد N346951