معاون وزیر کشور: ساماندهی نیروهای انسانی از دغدغه های اصلی وزارت کشور است

وزارت کشور

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور ساماندهی نیروهای انسانی را یکی از دغدغه های اصلی وزارت کشور خواند و خواستار اصلاح نظام مند برنامه ریزی و ساماندهی نیروهای انسانی در ستاد وزارت کشور و استانداری ها شد.

بگزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،جواد ناصریان در گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری های سراسر کشور در محل وزارت کشور،بررسی عوامل تحول اداری ، گزارش تفریغ و کسر بودجه ، نظارت الکترونیکی، بررسی نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور به منظور ساماندهی نیروهای انسانی دستگاه ها را از موضوعات مورد بحث در این نشست برشمرد.

وی معاونان توسعه مدیریت و برنامه ریزی استانداری ها را مدیرانی پاک که دارای مقام تشخیص در استان هستند، دانست و اظهار امیدواری کرد که با وجود تمام محدودیت های بودجه ای بتوانند وظایف خود را به نحو احس انجام دهند.

معاون وزیر کشور، رمز موفقیت دستگاه های اجرایی را برای رفع مسایل در شناخت و آگاهی آنان نسبت به مأموریت هایشان دانست و گفت: استان ها می توانند با برگزاری کارگروه های تخصصی در استان جهت رفع مشکلات خود عمل کنند و با انجام این اقدام،در آینده شاهد تفریغ بودجه ای خواهیم بود که بدون هیچ گونه اختلافی ، عملکرد مدیران را مورد لحاظ قرار خواهد داد.

ناصریان با اشاره به همکاری خوب و مناسب دیوان محاسبات کل کشور با مجموعه وزارت کشور از مدیران توسعه مدیریت و برنامه ریزی استانداری ها خواست تا جهت قانونی تر شدن کارها و پیشگیری از تخلفات با کنترل امور و تعامل با دیوان محاسبات بر اساس شرح وظایف عمل خود کنند.

در ادامه این نشست ژاله فرامرزیان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش های وزارت کشور درخصوص نظام تحول اداری،نحوه ساختاردهی فرمانداری ها در سطوح ویژه و ساماندهی پست های مورد لزوم در وزارت کشور توضیحاتی ارایه داد.

سیام*9254**1856
کد N345652