امام جمعه کرمان در دیدار با سعید جلیلی: کسی نمی‌گوید حق انتقاد کردن ندارند ولی باید مودبانه نقد شود

ایسنا نوشت:

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: گروه‌های افراطی کاملا شناخته شده‌اند و این گروه‌ها خودشان را از همه بالاتر می‌دانند و برای نظام خطر بالقوه‌ای هستند.

آیت‌الله سیدیحیی جعفری امروز در دیدار سعید جلیلی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سایه سه عامل شهادت طلبی و ایثار، رهبری بی‌نظیر امام و فداکاری جامعه رخ داد.

او ادامه داد: کشور ما بر اساس دین و قرآن اداره می‌شود اما کشورهای عربستان که یکی از کشورهای بزرگ است خونریزی را فراموش نمی‌کنند.

امام جمعه استان کرمان گفت: در ایران حاج قاسم سلیمانی‌هایی بودند که با جانفشانی به عراق رفتند تا ریشه فتنه بزرگ را قطع کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: آمریکا و صهیونست کاملا فهمیدند که امام خمینی کیست و نظام چه اهدافی را دنبال می‌کند.

او ادامه داد: امام به صراحت اعلام کرد که انقلاب مخصوص ایران نیست بلکه در کل جهان با انقلاب مهدوی صورت گیرد.

جعفری گفت: پس از 35 سال حکومت، دشمنان هنوز نمی‌توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند تا زمانی که ولایت فقیه، وحدت مردم و روحیه شهادت‌طلبی حاکم باشد هرگز شکست نخواهیم خورد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان این‌که باید وحدت و انسجاممان را حفظ کنیم، گفت: کسی نمی‌گوید کسی حق انتقاد کردن ندارد اما انتقاد باید مودبانه و مخلصانه باشد.

 

45231

 

کد N345514