میرتاج الدینی :

بعید می‌دانم احمدی‌نژاد به انتخابات مجلس ورود پیداکند

سیاسی

معاون پارلمانی رئیس صدا و سیما درباره‌ی پرونده ی بورسیه‌های غیر قانونی در دولت احمدی‌نژاد گفت: در دولت نهم و دهم تعدادی از نیروهای ارتشی، بسیجی و انقلابی فرصت پیداکردند که مدارج عالی تحصیلی را با شرایطی طی کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا،‌حجت الاسلام و المسلمین میرتاج‌الدینی درحاشیه مراسم ترحیم حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین بشر دوست مشاور و پدر همسر فرمانده‌ی کل سپاه درباره ی رسیدگی به پرونده‌های فساد دولت نهم و دهم اظهار کرد: سیاست دولت نهم و دهم مقابله با رانت و فساد بود و هیچ گاه در پرونده‌هایی که مورد بررسی قرار گرفته است مسئولان دولتی محکوم نشدند.

وی درباره‌ی بورسیه‌های دولت نهم و دهم نیز گفت: بورسیه‌ها در هر دولتی بوده است که من در مورد دولت نهم و دهم در ریز جزییات بورسیه‌ها نیستم . اخیرا من به یکی از نمایندگان مجلس گفتم که شما نام 50 نفر از افرادی که به صورت غیرقانونی بورسیه شده‌اند را ببرید که هیچگاه نامی ازآنها برده نشد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا فاصله‌ی بین احمدی‌نژاد و رحیم مشایی افتاده است اظهار کرد: من از قضیه اطلاع دقیقی ندارم، اما معتقدم احمدی‌نژاد یک رجل سیاسی است که در صحنه‌های انقلاب حضور دارد و نباید شخصیت وی را با افراد دیگر تعریف کرد زیرا خود وی یک شخصیت است. من از همکاری وی باسایرین اطلاعات کافی ندارم.

میرتاج‌الدینی درباره‌ی جلسات احمدی‌نژاد با برخی وزرای دولت نهم و دهم نیز گفت: هر گاه چنین جلساتی برگزار شود من حضور می‌یابم اما مدتی است که این جلسات تشکیل نشده است.

معاون پارلمانی رئیس صداو سیما در پایان درباره‌ی برنامه‌های انتخاباتی احمدی‌نژاد گفت: صحبت از انتخابات زود است ولی من بعید می‌دانم احمدی‌نژاد به انتخابات مجلس ورود پیداکند و من خبر ندارم که وی از کسی حمایت می‌کند یا خیر؟

انتهای پیام

کد N345486