فرمانده نیروی زمینی ارتش:

هیچ تهدیدی نمی‌تواند کشور را هدف قرار دهد

سیاست داخلی

یکی از وظایف ارتش، رصد مداوم تهدیدهاست و در این رابطه متناسب با تهدیدهایی که در زمین، هوا و دریا وجود دارد، ظرفیت‌های لازم برای مقابله را ایجاد کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر رصد مداوم تهدیدها توسط ارتش، گفت: با این میزان آمادگی، هیچ تهدیدی نمی‌تواند جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دهد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان با حضور در پایگاه هوانیروز کرمانشاه، اظهار کرد: خلبانان هوانیروز از توانمندی بالایی برخوردارند و تمرین‌های تیراندازی، پروازی و شب‌پرواز را به خوبی طی کرده و امروز، مانند سال‌های دفاع مقدس در آمادگی کامل بسر می‌برند.

وی در ادامه افزود: امروز احساس می‌کنیم با توجه به ظرفیت و قابلیتی که در ارتش و نیروهای مسلح وجود دارد، هیچ تهدیدی نمی‌تواند جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دهد و اگر این اتفاق بیفتد، ما تهدیدکننده را پشیمان خواهیم کرد.

پوردستان در ادامه به آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به تهدیدها اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف ارتش، رصد مداوم تهدیدهاست و در این رابطه متناسب با تهدیدهایی که در زمین، هوا و دریا وجود دارد، ظرفیت‌های لازم برای مقابله را ایجاد کرده است.

کد N345298