152 نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) قدردانی کردند

152 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از زحمات خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات قدردانی و تشکر کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه که توسط صادقی عضو هیات رئیسه قرائت شد به شرح زیر است:

«از صبح اولین روزی که مدال پرافتخار سرباز گمنام در کلام دلنشین امام راحل درسینه کارکنان خدوم و فداکار وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی نقش بست، گویی از تمام خدمات پنهان و آشکار که قبل از تشکیل این وزارت‌خانه درنهادهای مختلف نظام مقدس اسلامی صورت گرفته بود قدردانی شد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) به اعتبار کلام امیر سخن حضرت علی (ع) مصداق بارز مظلومون فی الارض و معروفون فی السماء می‌باشد که در عرصه‌های گوناگون و صحنه‌های مختلف در صبح اولین روز انقلاب اسلامی چشم در چشم و سینه به سینه دشمنان داخلی وخارجی در مبارزه شبانه روزی با نبردی پنهان مشغول شدند و در این مسیر به شوق وصال فرمانده‌ی خویش سراز پا نشناختند نبردی که یکس وی آن جهانخواران بی منطق و صاحب فناوری‌های گسترده‌ی روز قرار داشته و دارد و در دیگر سوی آن گمنامانی که با تکیه بر باورهای عمیق اعتقادی و سرسپردگی به ولایت با اعتماد به نفسی مثال زدنی مشغول کارند.

خلف سربازان گمنام افتخار بزرگی است که در قامت کارکنان وزارت اطلاعات پوشانده شدتا در جریان ان بر تمامی عرصه‌ها نه تنها نام و نشانی نجویند که بنا به ضرورت‌های موجود حتی درخانه وکاشانه خویش هم گمنام باشند.»

انتهای پیام

کد N344767