آخوندی به سوالات نمایندگان پاسخ داد/وزارت راه به تکمیل طرحهای مسکن مهر متعهد است

کمیسیون عمران

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر راه وشهرسازی درجلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: وزارت راه و شهرسازی به تکمیل طرحهای مسکن مهر متعهد است.

ˈعلیرضا خسرویˈ در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: قرار بود در این جلسه با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری مشکلات طرحهای عمرانی استان چهار محال و بختیاری مورد بررسی قرار گیرد که معاون رییس جمهوری در این جلسه حضور نیافت و تصمیم گرفته شد جلسه ای در این زمینه در فرصت دیگر برگزار شود.

وی همچنین گفت:در این جلسه سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی درباره نحوه ادامه طرح مسکن مهر مطرح شده بود که آقای رسایی به نمایندگی از سوال کنندگان سوال را مطرح کرد.

به گفته نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، وزیر راه وشهرسازی در این نشست اعلام کرد که همچنان به تکمیل طرح های مسکن مهر متعهد است.

خسروی افزود:قرار شد نمایندگان بازدیدی از یکی دو طرح مسکن مهر داشته باشند و بعد از آن در این زمینه نظر بدهند.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر 800 هزار واحد مسکن مهر بین 30 تا 100 درصد از کارشان باقی مانده است گفت:اخیرا یکی از مقامات وزارت راه اعلام کرده بود که مسکن مهر را با 30 درصد پیشرفت تحویل گرفته است که این اظهارات کارشناسی نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد:باید در زمان تحویل دولت ها یک سری پارامترها به صورت شسته و رفته صورت جلسه شده و ارائه شود تا ابهاماتی در فعالیت ها به وجود نیاید.

سیام(4)**2021**1449
کد N343313