معاون هماهنگی و پیگیری معاونت اجرایی ریاست جمهوری تشریح کرد

برنامه‌های سفر دو روزه رییس‌جمهور به لرستان

رييس‌جمهور,لرستان,سفر روحاني

معاون هماهنگی و پیگیری معاونت اجرایی ریاست جمهوری خبر اعلام کرد که رییس‌جمهور فردا (چهارشنبه) به منظور انجام سفری دو روزه در ادامه سفرهای استانی خود به استان لرستان سفر می‌کند.

علی‌اصغر احمدی با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود : این سفر از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا روز پنج‌شنبه بعدازظهر ادامه خواهد داشت.

وی گفت: رییس‌جمهور در بدو ورود به استان لرستان در استادیوم تختی شهرستان خرم‌آباد در جمع مردم این منطقه سخنرانی خواهد کرد.

وی همچنین تصریح کرد: رییس‌جمهور همچنین عصر روز چهارشنبه در جلسه‌ای با روستاییان و عشایر حضور پیدا خواهد کرد و سپس در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری که در استان لرستان برگزار می‌شود حضور و سخنرانی می‌کند.

احمدی همچنین گفت: بازدید از یک یا دو پروژه صنعتی و نفتی از دیگر برنامه‌های رییس‌جمهور در روز اول سفر به استان لرستان است.

وی ادامه داد: رییس‌جمهور در روز پنج‌شنبه نیز در جلسه‌ای با حضور علما، ایثارگران، برگزیدگان و نخبگان این استان حضور پیدا می‌کند. سپس با حضور ایشان جلسه شورای اداری استان لرستان برگزار خواهد شد و در پایان نیز رییس‌جمهور در جمع خبرنگاران به تشریح نتایج سفر دو روزه خود به این استان خواهد پرداخت.

گفتنی است رییس‌جمهور پیش از این به استان‌های خوزستان، ایلام، سیستان و بلوچستان و هرمزگان سفر کرده است.

انتهای پیام

کد N342174