در آستانه سفر رییس جمهوری به لرستان؛

200 کاربر سامانه 111 پاسخگوی تماس های مردم لرستان خواهند بود

سفر,استان لرستان 93

تهران - ایرنا - مدیر کل ارتباط مردمی و سفرهای مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با بیان این که سامانه 111 همواره برای دریافت پیشنهادها و درخواست های مردمی پاسخگو است، گفت: در سفر هیات دولت به استان لرستان، ظرفیت این سامانه افزایش یافته و 200 کاربر شبانه روزی پاسخگوی تماس های مردم خواهند بود.

«ناصر امیری» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: این کاربران فعالیت خود را از امروز آغاز کرده اند و تا یک روز بعد از سفر حجت الاسلام و المسملین «حسن روحانی» رییس جمهوری به کار خود ادامه می دهند.

وی، سامانه 111 را راه میانبری برای انتقال پیشنهادها و تقاضاها دانست و یادآور شد: این سامانه زمان رسیدگی به موارد مطروح شده را کاهش می دهد.

مدیر کل ارتباط مردمی و سفرهای مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، دستیابی به نتیجه از طریق تحویل نامه را زمانبر توصیف کرد و گفت: رسیدگی به نامه های مردم در برخی موارد به دلیل ذکر نشدن مشخصاتی نظیر شماره تماس و آدرس پستی امکان پذیر نیست.

امیری تصریح کرد: با استفاده از سامانه 111، تقاضای مردم به صورت همزمان و آنلاین ثبت و به دستگاه مربوطه ارجاع می شود، این در حالی است که در نامه نگاری، بعد از انتقال نامه ها به ستاد، مراحل بازگشایی، شمارش و ثبت مهر مخصوص روی نامه ها انجام می شود و پس از ثبت در سامانه، به صورت الکترونیکی برای رسیدگی به دستگاه های مختلف ارسال می شود.

وی پیشنهاد کرد: مردم استان لرستان در سفر این هفته رییس جمهوری به این استان خواسته های خود را از طریق سامانه 111 ارایه کنند.

حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» به همراه جمعی از اعضای هیات دولت فردا (چهارشنبه) به استان لرستان سفر می کند.

سفر دو روزه رییس جمهوری به استان لرستان، بعد از سفر به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و ایلام پنجمین سفر استانی دولت تدبیر و امید است.

سیام(3)**9189**1336
کد N341699