امضای تفاهم‌نامه مشترک پزشکی قانونی و دانشگاه آزاد اسلامی

پزشكي قانوني

در راستای ارتقای دانش پزشکی و فراهم کردن زمینه‌های تبادل اطلاعات و گسترش همکاری‌های آموزشی، پژوهشی تحقیقاتی، با حضور احمد شجاعی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و دکتر باقر لاریجانی قائم مقام رییس دانشگاه در حوزه علوم پزشکی تفاهم‌نامه همکاری میان پزشکی قانونی و دانشگاه آزاد اسلامی امضاء شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این تفاهم‌نامه عمدتا به همکاری‌های آموزشی و پژوهشی بین این دو نهاد می پردازد که از آن جمله می توان به همکاری در راه‌اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی مرتبط مانند سم‌شناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، دوره دستیاری پزشکی قانونی، دکتری حقوق پزشکی، ژنتیک قانونی و ...، همکاری در تدوین و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با توجه به نیازها و اولویت‌های سازمان و دانشگاه، همکاری در زمینه انجام پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترای حرفه ای عمومی و تخصصی، همکاری در برگزاری و ارایه سمینارها، دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی کوتاه مدت و ... اشاره کرد.

همکاری مشترک در زمینه راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی مرتبط با موضوعاتی نظیر بیماری‌های شغلی، پزشکی قانونی و ... همکاری در جهت استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کتابخانه‌ای طرفین برای انجام امور آموزشی و پژوهشی مشترک و همکاری سازمان در زمینه آموزش دروس تئوری و عملی مورد نیاز از جمله پزشکی قانونی و اخلاق حرفه‌ای به دانشجویان دانشگاه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام

کد N340808