رییس کل دادگستری هرمزگان:

در مدیریت جهادی، نیرو و بودجه نداریم معنا ندارد

رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: جهاد کلمه‌ای مقدس است که ریشه در نظام ارزشی و اسلامی دارد و با بهره‌گیری از مدیریت جهادی موفقیت در کار تضمین است.

رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: جهاد کلمه‌ای مقدس است که ریشه در نظام ارزشی و اسلامی دارد و با بهره‌گیری از مدیریت جهادی موفقیت در کار تضمین است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، حجت‌الاسلام اکبری در نشست شورای قضایی استان، اظهار کرد: باید با پیاده سازی ارزش ها و نهادینه کردن روحیه جهادی در کار، فعالیت ها را ارتقاء بخشید.

وی اظهار کرد: در مدیریت جهادی نمی توانیم، بودجه نداریم و نیرو نداریم معنا ندارد و باید همه کمبودها را به فرصت تبدیل تا بتوان خدمات مناسب و مطلوبی را به جامعه هدف ارائه کرد.

رییس کل دادگستری هرمزگان بر فرهنگ سازی مناسب تاکید و اضافه کرد: برای رسیدن به فرهنگ پیشگیری از وقوع جرم ابتدا باید فرهنگ درون و برون سازمانی خودمان را درست کنیم.

حجت الاسلام اکبری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری "اگر کم کاری را حل کنیم از معضلات اجتماعی جامعه کاسته می شود"، تصریح کرد: باید با نظم، پویایی و عدالت محوری به سمت تحقق منویات مقام معظم رهبری حرکت کرد.

وی با بیان اینکه ولایت پذیری و ولایت مداری در عمل مشخص می شود، خاطرنشان کرد: باید با ایثار، بصیرت، روحیه و مدیریت جهادی به سمت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کرد.

رییس کل دادگستری هرمزگان اضافه کرد: یکی از تاثیرگذارترین دستگاه‌ها در تامین امنیت سازمان زندان‌ها است؛ چرا که با نگهداری مجرمین امنیت اجتماعی و روانی جامعه را تامین می کند.

وی در پایان با بیان اینکه زندانبانی یکی از مشاغل سخت و پرمخاطره است، اظهار کرد: با تمام سختی ها و کمبودها، کارکنان زندان های استان با سعی و تلاشی مضاعف، برای اصلاح و تربیت مددجویان و بازگشت آبرومندانه آنان به جامعه تلاش می کنند.

انتهای پیام

کد N340526