در آستانه سفر رییس جمهوری به لرستان؛

مجمع نمایندگان استان لرستان امروز با رییس جمهوری دیدار می کنند

مجلس دیدار,مجمع نمایندگان لرستان

تهران- ایرنا- معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: در آستانه سفر رییس جمهوری به استان لرستان پیش از ظهر امروز (دوشنبه) اعضای مجمع نمایندگان استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» دیدار می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین «مجید انصاری» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: این دیدار در ادامه دیدارهای اعضای مجامع نمایندگان استانی با رییس دولت یازدهم انجام می شود.

وی تصریح کرد: دیدار با مجمع نمایندگان استان لرستان پس از دیدار مجمع نمایندگان استان های کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری دومین دیدار مجمع نمایندگان استان ها با رییس جمهوری در سال 93 است.

معاون امور مجلس رییس جمهوری با بیان این که برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس همواره در دولت یازدهم مورد تاکید قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان ها در مجلس شورای اسلامی با رییس جمهوری موجب کاهش و رفع بسیاری از مشکلات بین نمایندگان دولت و مجلس می شود.

تاکنون نمایندگان استان های مازندران، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، البرز، بوشهر، آذربایجان شرقی، زنجان، فارس و نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی با رییس دولت یازدهم دیدار کرده اند.

دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان های گیلان، هرمزگان، خراسان شمالی، گلستان،یزد، سمنان ، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی نیز با رییس جمهوری برگزار شده است.

سیام(4)**9189**1336
کد N339746