در پی ربوده شدن سه شهرک نشین

درماندگی رژیم صهیونیستی از کنترل اوضاع امنیتی در کرانه باختری و نوار غزه

آفریقا و خاورمیانه

منابع فلسطینی از تحرکات جدید رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و نوار غزه در واکنش به ناپدید شدن سه شهرک نشین رژیم صهیونیستی و تشدید اوضاع امنیتی در این مناطق خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، در واکنش به ناپدید شدن سه شهرک نشین رژیم صهیونیستی در کرانه باختری ،" موشه یعالون" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از محاصره کرانه باختری خبر داد.

 این در حالی است که منابع نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی اقرار کردند که افراد ناپدید شده با هدف تبادل اسرا مورد ربایش قرار گرفتند و دستگاههای امنیتی تاکنون به اطلاعات خاصی در زمینه آنچه که از آن با عنوان ربایش یاد می کنند، دست پیدا نکردند.

برخی منابع امنیتی در ژیم صهیونیستی نیز معتقدند که سه فرد ناپدید شده هم اکنون در قید حیات به سر می برند.

از سوی دیگر "آویگدور لیبرمن" وزیر خارجه رژیم اشغالگر قدس اعلام کرد که تل آویو هیچ برنامه جدیدی برای تبادل اسرای فلسطینی ندارد

 منابع خبری که  پیش تر اعلام کرده بودند که ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله نظامی علیه نهادهای فلسطینی از جمله حماس و جهاد اسلامی  به حالت آماده باش درآمده است صبح امروز (یکشنبه) از حمله هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی به جنوب و مرکز نوار غزه و همچنین جنوب کرانه باختری خبر دادند.

ازسوی دیگر در سایه تشدید اوضاع امنیتی در اراضی اشغالی و کرانه باختری ارتش رژیم صهیونیستی از استقرار یک سامانه جدید گنبد آهنین در شهر "اسدود" خبر داد.