خسروی سهل‌آبادی در تذکر شفاهی؛

داعش مولود نامبارک و زاییده تهاجم آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس است

مجلس

بحران مواد مخدر، محیط‌زیست، فقر و گرسنگی، مسابقه تسلیحاتی، کشتار 175 میلیون انسان بیگناه در طی 80 سال اخیر، فساد جنسی، فروپاشی اخلاق و خانواده‌ها همگی حاصل از اندیشه مادی غرب است.

نماینده مردم تربت حیدریه با بیان اینکه داعش مولود نامبارک و زاییده تهاجم آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس است، تاکید کرد: گروه‌های تروریستی که در آدم‌کشی روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: گروه تروریستی داعش مولود نامبارک و زاییده تهاجم آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس به عراق و افغانستان است. از طرف دیگر مدعیان دروغین حقوق بشر و دموکراسی امروز به پایان خط رسیده و در آستانه فروپاشی هستند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس نهم با بیان اینکه دوری از معنویت و ارزش‌های الهی و غرق شدن در مادی‌گرایی و شهوات انسانی،‌ بحران زیادی را برای بشریت ایجاد کرده است،  اظهار داشت: بحران مواد مخدر، محیط‌زیست، فقر و گرسنگی، مسابقه تسلیحاتی، کشتار 175 میلیون انسان بیگناه در طی 80 سال اخیر، فساد جنسی، فروپاشی اخلاق و خانواده‌ها همگی حاصل از اندیشه مادی غرب است.

وی افزود: گروه‌های تروریستی که در آدمکشی روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده‌اند، بخشی از پرونده سیاه شیطانی عالم هستند، اما امید است با فروپاشی کاخ‌های ظلم و ستم دنیا زر و تزویر عالم، به زودی شاهد نابودی فرعونیان و نمرودیان باشیم. از طرف دیگر سنت اسلامی بر این است که وحدت و همدلی و تاکید بر اصول و ارزش‌های الهی رمز پیروزی است و تفرقه باعث ذلت و شکست خواهد شد.

کد N337757