بیش از 8500 نفر از خیمه‌های معرفت سی‌ویکمین دوره مسابقات قرآن بهره بردند

سیاسی

مسئول کمیته فرهنگی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از بهره مندی بیش از 8500 نفر از خیمه‌های این دوره از مسابقات خبر داد.

مسئول کمیته فرهنگی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از بهره مندی بیش از 8500 نفر از خیمه‌های این دوره از مسابقات خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی متقی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این کمیته در سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم اظهار کرد: در ایام برگزاری این دوره از مسابقات از 5 تا 12 خرداد ماه، برای نخستین بار سه خیمه معرفت ویژه برادران، خواهران و کودکان برگزار شد.

مسئول کمیته فرهنگی سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان این‌که «در مجموع بیش از 8500 نفر از خیمه‌های معرفت سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن بهره بردند» افزود: قریب 2 هزار نفر در طول 8 روز برگزاری مسابقات بین المللی قرآن از خیمه‌های معرفت خواهران و برادران استفاده کردند، 2500 نفر نیز از تبلیغات چندرسانه‌ای دینی ویژه نوجوانان بهره بردند و غرفه کودکان نیز که امسال با استقبال خوبی مواجه شده بود، پذیرای 4 هزار نفر بود.

موسوی با بیان این‌که «بالغ بر 70 هزار محصول فرهنگی در 10 نوبت در ایام برگزاری مسابقات بین المللی قرآن میان مهمانان توزیع شد» گفت: این محصولات توسط مجتمع پژوهشی قم تهیه شده بود و امسال بصورت هدفمند، مناسبتی و مخاطب محور ارائه شد.

انتهای پیام

کد N337603