۰

اعلام وصول چند سوال از وزرای اقتصاد، کشور، آموزش و پرورش،‌تعاون و جهاد کشاورزی

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

در جلسه علنی امروز مجلس، سوال ملی نمایندگان از وزرای امور اقتصاد و دارایی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام وصول شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهرداد بذرپاش عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه علنی اظهار کرد: سوال ملی نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه از وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد عدم اجرای دقیق ماده 84 قانون برنامه پنجم توسعه و صندوق توسعه ملی اعلام وصول می‌شود.

همچنین به گفته وی، سوال ملی 8 نفر از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی به علت صدور سند ملی توسط منابع طبیعی و نیز سوال مشترک آقامحمدی نماینده خرم‌آباد، بیراوند نماینده بروجرد و سیدباقرحسینی نماینده زابل از وزیر آموزش و پرورش در مورد علت تغییرات گسترده مدیران استانی و معاونین ستادی در آموزش و پرورش اعلام وصول می‌شود.

بذرپاش همچنین سوال فتح‌الله حسینی نماینده قصرشیرین از وزیر کشور در مورد علت عدم تامین امنیت در برخی شهرستان‌ها به ویژه قصر شیرین و سوال موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت بی‌توجهی به بخش تعاون را از سوی هیات رییسه اعلام وصول کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.