معممی‌مقدم:

وظیفه هیئات مذهبی، بسترسازی برای رهنمون شدن مردم به بهشت است

سازمان تبليغات

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکزفرهنگی سازمان تبلیغات گفت: وظیفه هیئات مذهبی، بسترسازی برای رهنمون شدن مردم به بهشت است.

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکزفرهنگی سازمان تبلیغات گفت: وظیفه هیئات مذهبی، بسترسازی برای رهنمون شدن مردم به بهشت است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا معممی‌مقدم در نخستین نشست فصلی شورای هیئات مذهبی استان‌های سراسر کشور افزود: چنانچه مجالس مذهبی بتواند محتوا و مضمون معارف دینی را بر اساس اقتضائات زمان و نیاز مخاطب ارائه کند، موفق عمل کرده است.

وی مجالس مذهبی را که مشحون از عشق به ائمه طهار است و مردم را با عروة الوثقی امامت، به توحید متصل می‌کند یکی از مهمترین روش‌های سبک زندگی اسلامی برشمرد و تصریح کرد: در این منظومه مبلغین و ستایشگران در هیئات مذهبی مردم را نه با زور بلکه با افزایش معرفت و عشق به خاندان عصمت و طهارت (ع )به حیات طیبه سوق می‌دهد که قطعا رضوان الهی را به دنبال خواهد داشت.

معممی مقدم یادآور شد: درخواست ما این است که فعالان فرهنگی و مذهبی نسبت به شیوه‌های عملیاتی کردن مدیریت جهادی در هیئات مذهبی برنامه‌ریزی کنند.

وی تاکید کرد: فعالان فرهنگی و مذهبی ما باید بر اساس اولویت‌ها و مخاطرات اسلام و انقلاب فعالیت کنند. امروز مجاهدان سوریه و عراق که با تکفیری‌ها جهاد می‌کنند منتظران حقیقی و واقعی امام عصر (عج) محسوب می‌شوند چون حقیقت امر این است که استکبار می‌خواهد اسلام وهابی حاکم باشد نه اسلام انقلابی.

انتهای پیام

کد N337223