در بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران مطرح شد

متأسفانه برخی هر روز برای دولت مسأله درست می‌کنند

جامعه اسلامي دانشجويان,انتخابات رياست جمهوري,حسن روحاني

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در سالگرد انتخابات 24 خرداد 1392 و خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تبریک گفت.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در سالگرد انتخابات 24 خرداد 1392 و خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام جناب آقای دکتر روحانی

رئیس‌جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

ایام سالگرد ولادت مبارک حضرت بقیةالله (ارواحنافداه) را تبریک عرض می‌کنیم. ان‌شاءالله خداوند متعال، همه ما را جزو پیروان و شیعیان این بزرگوار و زمینه‌ساز تحقق عدالت قرار بدهد.

از یک منظر تفاوتی بین 2 خرداد 76 و 22 خرداد 88 و 24 خرداد 92 نیست؛ چراکه همه این روزها حماسه حضور ملت ایران پای صندوق‌های رأی و جشن جمهوریت است. البته در فتنه 88 عده‌ای با قرار گرفتن در برابر قانون، طعم شیرین این پیروزی را به کام ملت تلخ کردند.

در این بین 24 خرداد 92 از آن جهت اهمیت بیشتری دارد که ملت در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" در پاسخ به ندای رهبر خویش حماسه سیاسی را آفرید. مردم منتظر تحقق حماسه اقتصادی هستند. در نزدیک به یکسال گذشته اتفاقات خوبی در کشور افتاده است اما رسیدن به هدف عزم بیشتری می‌طلبد.

امیدواریم طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، مردم در همین دولت نتایج شیرین اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را احساس کنند.

در این بین مهمترین نقطه قوت دولت را بوجود آوردن فضایی آرام و به دور از تلاطم می‌دانیم؛ مسأله‌ای که متاسفانه دولت قبل در تأمین آن ناکام بود. کلید پیشرفت کشور در این شرایط، حفظ فضای آرام سیاسی است.

تضمین کننده موفقیت دولت دوری از حاشیه‌سازی‌هاست. متأسفانه بعضی با سخنان و عملکرد خود هر روز برای دولت مسأله درست می‌کنند.

می‌دانید انتقاداتی نیز نسبت به عملکرد دولت داریم. نمی‌خواهیم در پیام تبریک خاطرتان را مکدر کنیم اما متأسفانه وزارت علوم و وزارت ارشاد بیشترین حاشیه‌ها و نگرانی‌ها را برای علما و نخبگان ایجاد کرده‌اند. رفع این مسأله تدبیر دولت و همدلی همه نیروهای انقلاب را می‌طلبد.

امیدواریم بتوانیم در جلسه‌ای از نزدیک به بیان دغدغه‌ها و مسائل خود بپردازیم.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران آرزوی موفقیت دولت را دارد؛ چراکه موفقیت دولت موفقیت نظام اسلامیست و البته در این راه از هیچ راهنمایی و تذکری نیز دریغ نمی‌کند.

موفق و پیروز باشید.

والعاقبة للمتقین

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران»

انتهای پیام

کد N335715