رییس جمهور/2/: 24 خرداد یک نه بزرگ به تندروهای داخل و خارج بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشججویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور در ادامه سخنانش با اشاره به این‌که انتخابات 24 خرداد پیامی برای افراط داشت، اظهار کرد: این پیام به افراطیون خارج از کشور بود که فکر می‌کردند با فشار و تهدید ملتی را به زانو در می‌آورند و پیام به افراطیون داخل بود که فکر می‌کردند طرفدار فراوانی دارند و می‌توانند راه افراط و خشونت را طی کنند.در واقع 24 خرداد یک نه بزرگ به تندروهای داخل و خارج بود.

وی همچنین اظهار کرد: پیام 24 خرداد به جهان این بود که ملت ما راه اعتدال،‌ آشتی، صلح و دوستی،‌ تعامل با جهان و همچنین مسیر توسعه متوازن هماهنگ پایدار را برگزیده‌ و این مسیر، مسیر دائمی برای ملت ایران خواهد بود.

روحانی با تشکر از رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت شکوهمند برگزار شدن انتخابات 24 خرداد خاطر نشان کرد: اگر رهنمودهای رهبری نبود و ایشان اعلام نکرده بودند، کسانی که از نظام گله دارند ولی به کشور علاقه دارند پای صندوق رای بیایند و اگر نگفته بودند که رهبری یک رای بیشتر ندارد و هیچ کس از این رای اطلاعی ندارد و اگر نگفته بودند رای مردم حق الناس است و اگر نگفته بودند که ما در پی خلق یک حماسه سیاسی هستیم شاید چنین انتخاباتی را تجربه نمی‌کردیم.

به گفته وی هوشیاری و بیداری مردم،‌ ارشادات رهبری،‌ عنایات خداوند وتوجهات حضرت ولی عصر دست به دست هم داد و ملت بزرگ ایران توانست پیروز انتخابات 24 خرداد سال 92 باشد.

رییس جمهور همچنین افزود: این ملت هم در صحنه های بد بدون تردید پیروز می شود و موفق می‌شود همه موانعی که دوستان نادان یا دشمنان پیش پای او گذاشته به کناری بگذارد و راه تعالی را ادامه دهد.

ادامه دارد..

کد N335278