نشست خبری رئیس‌جمهور آغاز شد

نشست خبری رئیس‌جمهور

نشست خبری رئیس‌جمهور همزمان با سالروز انتخابات ریاست جمهوری در 24 خرداد 92، دقایقی قبل با حضور جمع کثیری از نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی آغاز شد.

 

به گزارش آفتاب نیوز این دومین نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید است و در آن 200 خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی حضور دارند.


در این نشست که در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شده است، رئیس‌جمهور به مدت 90 دقیقه علاوه بر ایراد سخنان ابتدایی خود، به پرسش‌های خبرنگاران در حوزه‌های مختلف پاسخ خواهد داد.


بر اساس شنیده‌ها از سوی دفتر رئیس‌جمهور برای حضور در این نشست خبری از تعدادی از مدیران رسانه‌های مختلف کشور از جمله عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما، حجت‌الاسلام والمسلیمن مسیح مهاجری مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و مدیران خبرگزاری‌های مختلف کشور دعوت شد.


  همچنین برای حضور در این نشست مطبوعاتی از برخی از اساتید برجسته روزنامه‌نگاری از جمله یونس شکرخواه، قاضی‌زاده و فرید قاسمی و ... جهت احترام به پیشکسوتان این صنف دعوت به عمل آمده است.


این نشست خبری از شبکه‌های مختلف تلویزیونی از جمله شبکه خبر، پرس تی‌وی، العالم، جام جم و همچنین رادیو ایران بصورت مستقیم پخش می‌شود و امکان لازم برای پخش مستقیم این نشست خبری از 25 شبکه معتبر تلویزیونی فراهم شده است.


این خبر در حال تکمیل است...
کد N335170