تابش: هرگونه بی احترامی به حرم امامان شیعه پیامدهای غیرقابل پیش بینی خواهد داشت

عراق

تهران-ایرنا- نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از وقایع روزهای اخیر درعراق تاکید کرد: هرگونه بی احترامی به امامان شیعه و مرقد آنها پیامد های غیرقابل پیش بینی مردمی خواهد داشت و به طرفه العینی مرتکبین اعمالی که مقدسات مردم را هدف گرفته اند نابود خواهند شد.

به گزارش ایرنا ، محمد رضا تابش روز جمعه در جمع مردم یکی از روستاهای اردکان یزد گفت : اوضاع عراق و تصرف چند استان، شهر و مرکز استراتژیک توسط گروهک تکفیری داعش با این سرعت هم تعجب آور و هم مایه تأسف است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز علی رغم وقوع تحولات مردمی و اسلامی در کشورهایی نظیرعراق، مصر و افغانستان اگر شاهدیم بعد از گذشت دورانی نه چندان طولانی تهدیدات زیادی امنیت این کشورها را به مخاطره انداخته و مردم نیز شاید خیلی انگیزه و امکانات لازم برای دفاع از دستاوردها را ندارند، در مقام مقایسه جمهوری اسلامی ایران که در سایه تدابیر حضرت امام (ره) نهاد های مردمی را تأسیس نمود، به عمق نگاه راهبردی حضرت امام (ره) و در تداوم آن رهبری معظم انقلاب اسلامی پی می بریم.

به گفته وی این نگاه نشأت گرفته از ایمان و توکل آنها و ملت ایران به خداوند و ساماندهی مردم در قالب تشکیلاتی بود که با کار جهادی و اعتقادی وظایف سازمانی خویش را به انجام برسانند.

تابش با اشاره به اینکه رمز استواری و ماندگاری انقلاب اسلامی در این تیزبینی رهبران و مشارکت مردم در همه امور است افزود: اگر بعد از تحولات مردمی در کشور های منطقه تشکیلاتی مردمی پایه گذاری شده بود اداره کشور با مشارکت مردم انجام و به نیاز های ضروری پاسخ داده می شد، تداوم این حرکتها تضمین می شد.

سیام**م.ش**1601**
کد N334553