مهمانان ویژه نشست مطبوعاتی رییس‌جمهور

رييس‌جمهور,حسن روحاني

دفتر رییس‌جمهور برای برگزاری هر چه بهتر دومین نشست خبری رییس‌جمهور تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دفتر رییس‌جمهور به منظور حضور سلیقه‌های مختلف در کنفرانس خبری روز شنبه رییس‌جمهور تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده به نحوی که سیستم طرح سوال به شکلی متوازن و متعادل باشد و رسانه‌های مستقل و داخلی و خارجی بتوانند حداکثر استفاده را از این نشست مطبوعاتی 90 دقیقه‌ای داشته باشند.

همچنین بر اساس شنیده‌ها از سوی دفتر رییس‌جمهور برای حضور در این نشست خبری از تعدادی از مدیران رسانه‌های مختلف کشور از جمله عزت‌الله ضرغامی رییس سازمان صداوسیما، حجت‌الاسلام و المسلیمن مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی ایران، حجت‌الاسلام و المسلمین دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و مدیران خبرگزاری‌های مختلف کشور دعوت شده‌ است.

به گزارش ایسنا، همچنین برای حضور در این نشست مطبوعاتی که 200 خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی آن را پوشش می‌دهند از برخی از اساتید برجسته روزنامه‌نگاری از جمله دکتر شکرخواه، قاضی‌زاده و فرید قاسمی و ... جهت احترام به پیشکسوتان این صنف دعوت به عمل آمده است.

نشست خبری روز شنبه رییس جمهور که ساعت 10 صبح فردا برگزار می‌شود از شبکه‌های مختلف تلویزیون از جمله شبکه خبر، پرس تی‌وی، العالم، جام جم و همچنین رادیو ایران به صورت مستقیم پخش می‌شود و امکان لازم برای پخش مستقیم این نشست خبری از 25 شبکه معتبر تلویزیونی فراهم شده است.

انتهای پیام

کد N334062