نماینده مجلس: اروپایی ها از اقدامات گروه تروریستی ˈداعشˈ نگران هستند

عباسعلی منصوری,کاشان

کاشان– ایرنا– عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات گروه تروریستی ˈداعشˈ در عراق، کشورهای اروپایی را نیز نگران کرده که مبادا در آینده کشورشان توسط این گروهها ناامن شود.

ˈعباسعلی منصوریˈ شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اقدامات جدید داعش در عراق، کشورهای منطقه و جامعه جهانی باید برای خاتمه دادن به فعالیتها و اقدامات تروریستی این گروه همکاری های همه جانبه ای را انجام دهند.

وی گسترش تروریسم در منطقه را زنگ خطری برای کشورهای اسلامی دانست و گفت: کشورهای اسلامی باید دست به دست هم دهند تا به حضور این افراد در جوامع خود پایان دهند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت عراق طی 48 ساعت تا یک ماه آینده این گروه تروریستی را از مناطق تحت تصرفش بیرون خواهد راند.

وی با بیان اینکه گروه تروریستی داعش مدت زیادی پایدار نخواهد بود، افزود: این گروه با انتخاب نام جعلی ˈدولت اسلامی عراق و شامˈ ادامه دهنده تفکرات القاعده و طالبان است.

منصوری خاطرنشان کرد: کمسیون امنیت ملی مجلس ایران نیز از دولت عراق پشتیبانی خواهد کرد و هر کمک انسان دوستانه ای در جهت حذف این گروه تروریستی انجام خواهد داد.

7565/545 / 1551
کد N333518