نماینده ولی‌فقیه در سپاه: احیای نام شهدا، جهاد است

نماينده ولي‌فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي,سمنان,شهدا

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت پاسداشت یاد شهدا، اظهار کرد: احیای نام شهدا، جهاد فی سبیل‌الله است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در بازدید از ستاد کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان گفت: کنگره شهدا در سال‌های آینده توسط مردم و نسل‌های بعد بازبینی می‌شود، پس رواست تا آحاد مردم و مسئولان نسبت به برگزاری با شکوه این کنگره اهتمام ورزند و زمینه آشنایی نسل‌های بعدی را با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس فراهم آورند.

وی در ادامه با اشاره به شهدای استان سمنان گفت: هنگامِ حضور در محضر حضرت باری‌تعالی هر کدام از ما به داشته‌های خود افتخار خواهیم کرد و در این راستا مردم استان سمنان با تقدیم 3000 شهید جایگاهی والا در نزد پروردگار خواهند داشت.

سعیدی افزود: بدون تردید جمع‌آوری و حفظ آثار بر جای مانده از شهدای این استان می‌تواند بعنوان یک گنجینه گرانبها و سندی ماندگار از رشات‌ها و ایثارگری‌های فرزندان رشید این خطه از میهن اسلامی در معرض دید مردم قرار گیرد و لازم است تا مردم و مسئولان نهایت همت و تلاش خود را در جهت جمع‌آوری و ماندگاری و نیز معرفی آن به آیندگان به انجام رسانند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان این دیدار از مردم استان دعوت کرد تا ضمن حضور در ستاد کنگره و آشنایی با فعالیت‌های آن، در ایام برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان نیز حضوری چشمگیر داشته باشند.

انتهای پیام

کد N333215