۰

مانیفیست اعتدال توسط معاون وزیر علوم رونمایی شد/ حواشی معارفه رئیس جدید دانشگاه ایلام

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

فارس نوشت:

مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه ایلام دارای ‌با تاخیر بی‌سابقه برگزار شد که عذرخواهی معاون وزیر را در پی داشت.

آیین تقدیر از طاهر علی محمدی رئیس پیشین دانشگاه ایلام و معارفه رضا صحرایی رئیس جدید همانند بسیاری از نشست‌های دیگر در استان با تاخیری بی‌سابقه آغاز شد که پوزش رسمی معاون وزیر علوم و تحقیقات و استاندار ایلام را در پی‌داشت.

*اعلام مانیفیست " اعتدال" از سوی سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم و تحقیقات در مراسم معارفه رئیس دانشگاه ایلام از دیگر حواشی جالب این مراسم بود که در گذشته از سوی هیچ کدام از مسئولان کشوری تاکنون مطرح نشده بود.

*در این نشست حجت‌الاسلام سراج مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ایلام اعلام کرد که همه مدیران پیشین دانشگاه را از سال 1375 به بعد شناخته و با همه آنان کار کرده و شهادت داد که همه اهل خدمت بوده‌اند اما رضا صحرایی ویژگی برجسته‌ای دارد که هیچکدام از مدیران سابق این دانشگاه به آن مدال یعنی برادر شهید بودند مفتخر نبوده‌اند.

*اعتراض و گله‌مند بودن حجت‌الاسلام سراج مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ایلام از دیر برپا شدن مراسم معارفه رئیس دانشگاه ایلام که با واکنش معاون وزیر علوم مواجه شد و دلیل آن را دوری ایلام از مرکز عنوان کرد و به مزاح گفت که از صبح در راه بوده که غروبش به ایلام رسیدیم.


*معرفی طاهر علی محمدی به عنوان پسر دایی استاندار ایلام از سوی محمدرضا مروارید استاندار ایلام و طرح خاطره از سختگیری‌های طاهر علی محمدی در نفروختن شیر گاوداری دانشکده دامپری ایلام به اقوام از دیگر حواشی این مراسم معارفه بود.

 

23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.