در گفتگو با مهر اعلام شد؛

استاد اخلاق کابینه احمدی نژاد در پی تاسیس فراکسیون رسانه در مجلس

مجلس

استاد اخلاق کابینه دولت احمدی نژاد و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به دنبال فعال سازی فراکسیون حامیان رسانه در مجلس شورای اسلامی هستیم.

مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اعلام خبر فعال سازی فراکسیون حامیان رسانه در مجلس شورای اسلامی گفت: احساس می کنیم در شرایط فعلی در زمان نقد و بررسی برخی افراد را می کوبند و رسانه ها آن طور که باید به راحتی نمی توانند نقد کنند.

وی افزود: به همین خاطر دوستان ما در مجلس نسبت به این مسئله حساسیت جدی نشان دادند و از آنجا که این موضوع مرتبط با کمیسیون فرهنگی است و باید در این جهت فعالیت کنیم اقدام به فعال سازی فراکسیون حامیان رسانه در مجلس کردیم.

آقاتهرانی با اشاره به اینکه پیش از این نیز چنین فراکسیونی وجود داشت ادامه داد: متاسفانه این فراکسیون فعال نبود و همین امروز این مسئله مطرح شد که چرا این فراکسیون فعالیت ندارد.

وی افزود: نمی شود هر روز افراد رسانه ای را این طرف و آن طرف  بکشند، گویی حرف زدن ممنوع شده است چنین مسئله ای معنا ندارد و امیدواریم تشکیل این فراکسیون نتیجه خوبی داشته باشد.

نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: ما تلاش می کنیم این فراکسیون فعال شده و از وضعیت رکود خارج شود که ان شاء الله در این باره بیانیه ای هم صادر خواهیم کرد.