اصولیون و اصلاحیون !!! به هوش !!!

سیاسی

در شرایطی که اتحاد پلیدی ها در کنار هم برای سقوط ارزش ها به میدان آمده ، حبل المتین را باید دریافت ، خون بر شمشیر پیروز است اما چرا با شمشیر اتحاد و جنگ با ناپاکان نرویم ؟

بی تریدید دلار های نفتی وهابیون ،القاعده دیروز را با جهش ( ژنتیکی ) عجیبی به سفاکان داعش تبدیل کرد و آموزشهای نظامی و تقویت تسلیحاتی امریکا و اسرائیل و برخی عرب ها نیز این مهاجمان کریه المنظر را تا پشت دروازه های ایران رسانده و امروز اینان در تلاش برای تصرف بهشت زمین ( کربلا و نجف ) نیز هستند . 

پیروان جریان های صرفا سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب و ... بدانند ، این ایام شاید بی بدیل ترین زمان برای اتحاد و همبستگی در مقابل دشمن لجام گسیخته ای چون " داعش " است . داعش اگر بیاید ، به قطعیت تمام و کمال کاری به اختلاف نظر ها و سلیقه ها ندارد ، که مستقیم با اصل وجودی بقای ما خواهد جنگید . 

دیوانگی اینان تا این حد است که با پرچم " رحمت للعالمین " امده اند و فتوا می دهند که با نوشیدن ادرار مجاهدین ما گناهانتان را پاک کنید !!! منطقی که در چهار چوب آن ناپاک ترین ها باعث پاکیزگی می شود !!! بنظر شما اینان فهم تکلم و مذاکره را خواهند داشت ؟ چیزی به نام انسانیت و صلح و آرامش را مجاز می دانند ؟ اینان به هم مسلکان " النصره " و " ارتش ازاد " و ... نیز رحم نمی کنند ، چه رسد به ایرانی ( عجم ) شیعه . 

بیایید با اتکال به خداوند متعال و پیروی از آموزه های عاشورایی دست از مجادلات مبهم سیاسی و مناقشات بی حاصل ( که البته در حال حاضر فقط ضرر غیر قابل جبران خواهد بود ) دست بردارید ، تا فرزندان مان نیز افتخار شنیدن اذان با بانگ " علی ولی الله " را آزادانه داشته باشند . 

امروز  مرور گذشته انقلاب و کشور برای وابسته نشان دادن افراد به چپ و راست و نیل به اهداف خاص سیاسی ، جز فرسایش نیرو های عظیم انقلابی و اسلامی حاصلی ندارد . و این عینا همان چیزی است که تمام دشمنان قسم خورده و قسم نخورده ایران می خواهند . 

سفاکان در میان محور مقاومت در حال تجدید قوا و در تدارک نبردی دهشتناک هستند . و هدف غایی آنها بریدن مجدد سر سید الشهدا ( علیه السلام ) است . زمان ، هنگامه آشتی ، برادری ، حفظ اسرار ، مرگ ظن و عمل به یقین است . بگذارید بعد از خاموشی این طوفان به دست مجاهدان خط مقدم و بازگشت شفافیت به رگه های جامعه ، به فکر جایگاه سیاسی و حزبی و جریانی خود باشیم . 

کد N329881