۰
طاهری در گفتگو با مهر:

پیش نویس طرح امر به معروف و نهی از منکر در کمیسیون فرهنگی بررسی شد

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بررسی پیش نویس طرح امر به معروف و نهی از منکر در کمیسیون فرهنگی اظهار داشت: کارگروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون پی گیر این پیش نویس است تا به صورت همگانی این طرح اجرایی شود.

سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در دستور کار جلسه امروز بررسی پیش نویس طرح امر به معروف و نهی از منکر قرار داشت که به صورت جامع در حال بررسی است.

وی افزود: مقرر شده است کار گروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون فرهنگی این پیش نویس را به صورت جدی پیگیری کنند تا دیدگاههای اشتباه رایجی که درباره امر به معروف و نهی از منکر در جامعه وجود دارد اصلاح شود و گزارشش را در هفته های آینده در کمیسیون پیگیری کنیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی ادامه داد: ما در هیچ یک از مقاطع تحصیلی آموزش امر به معروف و نهی از منکر را نداریم که باید برای این امر طراحی ویژه ای صورت بگیرد تا فرزندان از کودکان با امر به معروف آشنا شوند و آن را اجرایی کنند

به گفته طاهری عده ای گمان می کنند وظیفه اجرای امر به معروف و نهی از منکر بر عهده نظام جمهوری اسلامی است در حالی که این وظیفه تک تک مردم است.

 

 

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.