سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

برای اعزام نمایندگان به برزیل تصمیمی نداریم

ايران,مجلس شوراي اسلامي,فوتبال,جام جهاني فوتبال,هيات رييسه,هيات رئيسه مجلس,برزيل

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اخباری در مورد اعزام نمایندگان از مجلس شورای اسلامی برای سفر به برزیل و حضور در مسابقات جام جهانی گفت: هیات رئیسه مجلس تصمیمی برای اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی نداشته و ندارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بهروز نعمتی روز سه‌شنبه 20 خرداد در جمع خبرنگاران درباره نشست هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: روز گذشته اولین جلسه هیات رئیسه مجلس در سال سوم دوره نهم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد.

وی ادامه داد: در جلسه مذکور سخنگوی جلسات انتخاب شد و موضوعات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و تحقیق و تفحص از شرکت ملی فولاد مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن مقرر شد این تحقیق و تفحص ها به مدت سه ماه تمدید شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد سفر یکی از نمایندگان مجلس به برزیل که این روزها خبرساز شده نیز افزود: اخباری که در رسانه‌ها در مورد تصمیم هیات رئیسه مجلس برای اعزام فردی به مسابقات جام جهانی برای نظارت با بحث بررسی موضوع فساد در فوتبال مطرح شده صحت ندارد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: کمیسیون اصل نود تصمیم گرفته بود که یکی از نمایندگان عضو این کمیسیون به برزیل اعزام شود و این موضوع توسط رئیس کمیته سفرها مورد تایید قرار گرفته بود، اما این موضوع نه در هیات رئیسه مطرح شده بود و در این مورد تصمیمی وجود داشت.

وی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس نیز روز یکشنبه با اعزام برخی نمایندگان مسابقات جام جهانی فوتبال مخالفت کرد.

انتهای پیام

کد N329506