حجتی به سوال اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس پاسخ داد

کمیسیون کشاروزی

تهران-ایرنا- «محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی امروز با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به سوالات اعضای این کمیسیون پاسخ داد.

سکینه عمرانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با بیان این خبر افزود : در این جلسه هاشمی نخل ابراهیمی نماینده مردم میناب در مورد خسارات به باغ لیمو ترش این منطقه از وزیر جهاد کشاورزی سوال کرد که حجتی قول داد به همراه آقای نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری برای بازدید در این منطقه حضور یابد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن از وزیر در مورد خسارت دیدگان سرمای سال گذشته غرب مازندران پرسید که وزیر اعلام کرد ما در این راستا تلاش ها و پیگیری های لازم را انجام دادیم ولی نماینده مورد نظر از این پاسخ قانع نشد.

وی با اشاره به این که در این جلسه برخی از نمایندگان در مورد عدم اختصاص کارت سوخت برای ماشین آلات کشاورزی سوال کردند، گفت: وزیر اعلام کرد در این راستا پیگیری های لازم با وزارت نفت انجام شده است ولی مسوولان وزارت نفت نظری خلاف این موضوع داشتند که مورد پذیرش ما نبوده و در نهایت ما از وزارت نفت خواستیم این کار را انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از نمایندگان در مورد برق دار نشدن چاه های کشاورزی سوال کرد که وزیر پاسخ داد در این راستا وزارت نیرو از وزارت نفت خواسته که نیروگاه تولید برق را به این وزارت خانه تحویل دهد تا چاه ها را برق دار کنیم ولی وزارت نفت بیان می کند که این اقدام در توانش نیست.

سیام**9121 **1449
کد N329449