نماینده خمینی شهر در مجلس: سهام عدالت مامنی برای سوداگری است

مجلس شورای اسلامی,نطق میان دستور

تهران- ایرنا- نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سهام عدالت که مسولیت آن شامل وزارتخانه های مختلف می شود مامنی برای یغما، سوداگری و رانت خواری است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محسن صرامی روز سه شنبه در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی، پایه های نظام ضربه ناپذیر شده است.

وی ادامه داد: اطاعت محض مردم در تمامی صحنه ها باعث تسلیم جهانیان در برابر ایران اسلامی شده و این ولایت پذیری، کشورهای 1+5 را نیز میخکوب کرده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه روز جوان را گرامی داشت و گفت: اقتصاد، سیاست و فرهنگ بدون نگاه عمیق به جوانان رشد نمی یابد.

صرامی با بیان اینکه سخن از ایجاد اشتغال برای جوانان آیا آرزوهای دست نیافتنی برای آنان است؟ اضافه کرد: سرمایه گذاری برای شغل، ازدواج و آرامش جوانان جزء پرونده های فراموش شده در تصمیم گیری ها است؛ این مهم فقط در قالب حرف، تعریف و بهره برداری مقطعی باقی مانده است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: جوانان همان عامل انسانی مولد علم، فن آوری و ثروت پایدار هستند که امروز در تامین نیازهای اولیه خود مانده اند و در صف دادگاهها برای طلاق قرار دارند؛ این جوانان بیشترین مراجعین اشتغال هستند.

صرامی تاکید کرد: اعتقادی به آمار و ارقام ایجاد اشغال و کار موثر فرهنگی برای جوانان ندارم؛ مصداق آن صفوف طولانی طلاق و طرح شکایت در دادگاهها است.

وی افزود: هر زمان که صف دادگاهها برای طلاق خلوت شد زندگی ایجاد کرده ایم و حرف راست زده ایم و گرنه راه ما به بیراهه رفته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه به برخی مشکلات پالایشگاه اصفهان، کاستی های دامداران، دغدغه های تولید کنندگان منطقه و مشکلات زاینده رود اشاره کرد.

سیام**7261**1572
کد N329413