حجت الاسلام سعیدی در نشست خبری:

دولت طالب نقد با حساب و کتاب است

نیروهای مسلح

نماینده ولی فقیه در سپاه در خصوص اظهارات رئیس ستادکل نیروهای مسلح پیرامون عملکرد برخی رسانه های وابسته به این نیروها تاکید کرد: دولت نقد با حساب و کتاب را می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام علی سعیدی در نشست خبری که صبح امروز در روابط عمومی سپاه پاسداران برگزار شد در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد تذکر سرلشکر فیروز آبادی به رسانه های منتسب به سپاه چیست، گفت: این مسئله دو بخش دارد یک بخش نقد منطقی و منصفانه و با حساب و کتاب است که حتی خود رئیس جمهور محترم اعلام کرده است که طالب نقد هستیم و نقد زمینه رشد را فراهم می کند.

وی افزود: نگاه دوم این است که خبر و اطلاعاتی بدون دقت به جوانب امرش در رسانه ها منتشر نشود آنچه که دکتر فیروزآبادی گفته اند ناظر بر این مسئله است چرا برخی از رسانه هایی که به نوعی منتسب به نیروهای مسلح می توانند باشند در انتقال خبر دقت لازم را نمی کند و جوانب امر را در نظر نمی گیرند .

حجت الاسلام سعیدی تصریح کرد: برخی از خبرگزاری ها منتسب به سپاه هستند اینجا چیزی که انتظار است از خبرگزاری های فارس و دیگر رسانه ها این است که در بیان خبر جامعیت را رعایت کند البته واقعا دقت و امانت داری می کنند.

وی تاکید کرد: گاهی ممکن است خبری بدون دقت و ملاحظه روی خط رود که عوارضی را بوجود بیاورد و آنچه که جناب فیروزآبادی مطرح کردند همین مسئله است که شما در نقد و بیان خبر و اطلاع رسانی دقت کنید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی سپاه با بیان اینکه در انتقال خبر سرعت مهم است و گاهی ممکن است در لابه لای سرعت بی دقتی صورت گیرد گفت: این موضوع از رسانه های نیروهای مسلح زیبنده نیست و آنچه که نظر مبارک دکتر فیروزآبادی بوده است این است که رسانه ها در بیان خبر دقت لازم را بکنند که مبادا هزینه بیهوده پرداخت کنیم و این پرداخت هزینه بیهوده غیر منطقی و غیر عقلانی است چرا آدم کاری انجام دهد که بدهکار شود. باید رسانه واقعیت ها را بگویند که در جامعه زمینه رشد و شکوفایی را فراهم کند و دولت نیز احساس کند که این نقدها از روی دلسوزی است و به جای آنکه اعتراض کند و ناراحت شود تشکر کند.

این خبر در حال تکمیل است...