برگزاری جلسه شورای هماهنگی اطلاعات کشور در هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

سیاست داخلی

در این جلسه ضمن تاکید بر سیاست‌های ابلاغی و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی و تجزیه و تحلیل ابعاد اطلاعاتی و امنیتی موضوع، جایگاه و نقش جامعه اطلاعاتی کشور در راستای تحقق این سیاست‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه نیز به سایر مسائل اطلاعاتی و امنیتی در حوزه‌های داخلی و خارجی پرداخته شد.

در آستانه هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)،جلسه شورای هماهنگی اطلاعات امروز (دوشنبه) با حضور اعضای شورا به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی برگزار گردید.

به گزارش ایلنا، در این جلسه ضمن تاکید بر سیاست های ابلاغی و فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی و تجزیه و تحلیل ابعاد اطلاعاتی و امنیتی موضوع، جایگاه و نقش جامعه اطلاعاتی کشور در راستای تحقق این سیاستها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه نیز به سایر مسائل اطلاعاتی و امنیتی در حوزه های داخلی و خارجی پرداخته شد.

هم چنین در این جلسه تودیع و معارفه دو تن اعضای جامعه اطلاعاتی از سوی وزیر محترم اطلاعات انجام شد.

رئیس شورای هماهنگی اطلاعات با پاسداشت و تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) به همه مجاهدان و جان‌بر کفان در عرصه مجاهدتهای خاموش، از زحمات کلیه اعضای جامعه اطلاعاتی تقدیر و تشکر کرد.

کد N327207