امیر حیدری در پاسخ به مهر:

رزمایش تخصصی پهپادی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

نیروهای مسلح

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مورد زمان برگزاری رزمایش تخصصی پهپادی ارتش گفـت: این رزمایش پهپادی در حدود ایام هفته دفاع مقدس انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه ششمین همایش جوان سرباز که امروز دوشنبه در تالار وزارت کشور برگزار شد، در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه رزمایش تخصصی پهپادی نیروی زمینی ارتش در چه تاریخی برگزار می شود، گفت: به احتمال زیاد این رزمایش حول و حوش هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چه تلاش هایی برای ارتقای کیفیت زندگی سربازان انجام شده است، گفت: تمام تلاش ما این است محیط سربازی را خوشایند سازیم و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند باید به زیست، فضا و محل استراحت سربازان توجه ویژه داشته باشیم که این امر در ارتش در حال انجام است.

امیر حیدری ادامه داد: علاوه بر این سربازانی که دارای تخصص هستند، چه تخصص دانشگاهی و چه تخصص های دیگر در ارتش سعی شده حتما در مسیر تخصص مربوطه به کار گرفته شوند تا هم مجرب تر شوند و هم از حرفه اصلی خود فاصله نگیرند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما در زمینه افزایش حقوق و مزایای سربازان تلاش می کنیم، ادامه داد: ما به فکر این هستیم که سربازان در طول خدمت سربازی دستشان در جیب خودشان باشد نه اینکه سربار خانواده باشند و به محض اینکه قانونی درباره افزایش حقوق آنها تصویب شود ما آن را اجرا خواهیم کرد.