سردار فضلی :اطاعت از ولایت، کلید پیروزی در دفاع مقدس بود

سیاسی

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقاومت و ایستادگی به دو عامل مهم عنایت خدا و اطاعت از ولی بستگی دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرتیپ پاسدار علی فضلی، جانشین سازمان بسیج مستضعفین در جمع مردم و رزمندگان جزیره بوموسی گفت : مردم این جزیره در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی و کیان نظام مقدس مان هستند.

فضلی ضمن قدردانی از ایستادگی مردم و مجاهدت رزمندگان مستقر در این جزیره بیان کرد: زندگی در بوموسی در این آب وهوای گرم با امکانات محدود، اگر معامله با خداوند متعال نباشد سخت است اما چون شما هدف تان رضایت باری تعالی بوده، دشواری ها را با توکل پشت سر می گذارید.

وی در همین خصوص افزود: یکدلی و صفای باطنی ساکنان جزیره الگویی است برای همگان که همین صمیمیت، موجب موفقیت نظام جمهوری اسلامی در آبهای نیلگون خلیج فارس گردیده است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنرانی خود پیرامون فتح خرمشهر تصریح کرد: خداوند در عملیات بیت المقدس محبت وعنایت خویش را بر رزمندگان سپاه اسلام تمام کرده و دشمنان را با خفت و خواری از خاک مقدس مان بیرون راند.

وی به علل پیروزی رزمندگان اشاره و تاکید کرد: مقاومت و ایستادگی به دو عامل بستگی دارد عنایت خدا و اطاعت از ولی و همین دو عامل ما را به پیروزی رساند.

چهره ماندگار دفاع مقدس با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: اطاعت از ولایت، کلید پیروزی در دفاع مقدس بود و اگر جبهه اسلام در برابر تمام کفر ایستاده و آنها را شکست داد یقینا جز در سایه ولایت مداری رزمندگان نبود.

گفتنی است سردار فضلی همچنین از پایگاه بسیج مسجد جامع جزیره بوموسی بازدید و بسیجیان آن پایگاه گزارش کاملی از اقدامات فرهنگی – اجتماعی بسیج در این جزیره را ارایه کردند.

انتهای پیام

کد N325467