"سیا" هم به توئیتر پیوست

آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) با توئیتی طنزآمیز فعالیت رسمی خود در این شبکه اجتماعی را شروع کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حضور سیا در شبکه‌های اجتماعی سروصدای زیادی برپا کرده و شناسه‌ این سازمان صدها هزار کاربر را جذب کرده است.

سیا با حساب کاربری تاییدشده در توئیتر اولین توئیت خود را منتشر کرد. اولین توئیت سازمان سیا طنزآمیز بود و در آن نوشته شده بود: ما نه می‌توانیم تایید کنیم و نه تکذیب که این اولین توئیت ماست.

تنها در یک ساعت اول این توئیت بیش از 80 هزار بار ری‌توئیت شد و در یک ساعت اول 120 هزار کاربر شناسه‌ رسمی سازمان سیا را دنبال کردند.

14 ساعت بعد، اولین توئیت سازمان سیاه نزدیک به 200 هزار بار به اشتراک گذاشته شده و شمار کاربرانی که شناسه سیا را دنبال کردند به بیش از 320 هزار نفر رسید.

آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا در دومین توئیت خود باز طنزآلود ظاهر شده است. دومین توئیت از استقبال کاربران توئیتر تشکر کرده و گفته این سازمان مشتاق است که با کاربران اطلاعات از نوع غیرمحرمانه را به اشتراک گذارد.

به گزارش دویچه وله، سیا حالا 25 شناسه‌ توئیتری را دنبال می‌کند. شناسه رسمی سازمان "اف‌بی‌آی" آمریکا، ناسا، نیروی هوایی، کتابخانه کنگره، کاخ سفید، ارتش ، نیروی دریایی، وزارت دفاع و وزارت کشور آمریکا برخی از شناسه‌هایی هستند که سیا آن‌ها را دنبال می‌کند.

جان برنان، رئیس این نهاد اطلاعاتی و امنیتی آمریکا گفت که با پیوستن رسمی سازمان تحت مدیریت او به شبکه‌های اجتماعی، آنها می‌توانند با مردم ارتباط بهتری داشته باشند و به مردم درباره سابقه و تاریخچه سازمان اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام

کد N325324