فرمانده سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران:

وجود آیت الله مهدوی کنی برای انقلاب با ارزش و تعیین‌کننده است

سایر حوزه ها

فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه وجود آیت الله مهدوی کنی برای انقلاب در مقطع کنونی با ارزش و تعیین کننده است، اظهار کرد: وجود آیت الله مهدوی کنی برای انقلاب و حمایت از ولایت موثر است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشگر جعفری شامگاه یکشنبه 18 خرداد از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد.

سرلشگر جعفری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از خدا می خواهیم سلامتی را به رئیس مجلس خبرگان رهبری بازگرداند، گفت: وجود آیت الله مهدوی کنی در مقطع حساس کنونی برای انقلاب با ارزش و تعیین کننده است.

فرمانده سپاه پاسداران افزود: مسئولیت ایشان در مجلس خبرگان و خدماتش در انقلاب و همچنین وجودش برای انقلاب و حمایت از ولایت موثر است.

وی افزود: از خدا می خواهیم سلامتی وی را بازگرداند و با توجه به خدمات خالصانه ای که برای انقلاب داشته اند به وجودشان به شدت نیاز داریم.

سرلشگر جعفری با تاکید بر اینکه خدمات آیت الله مهدوی کنی در انقلاب فراموش نشدنی است، تصریح کرد: ایشان از هیچ کاری برای انقلاب دریغ نمی کرد و به کارهای محتوایی و تربیت نسل جوان روی آورد که این کارها را بعد از مسئولیت های اجرایی اش برعهده گرفت.

به گفته فرمانده سپاه، امروز بسیاری از جوانان در مجموعه آموزشی آیت الله مهدوی کنی تربیت شده اند و این برای آینده انقلاب تاثیرگذار است.