یک زن در سیستان و بلوچستان مدیرکل گمرک شد/پنجمین مدیر زن در استان

مهر نوشت:

در ادامه انتصاب و به کارگیری بانوان در پست‌های مدیریتی یک بانوی دیگر در سیستان و بلوچستان به‌عنوان مدیر گمرگ استان معرفی شد.
طاهره هامون نورد صبح یکشنبه طی مراسمی در تالار اجتماعات موزه جنوب شرق در زاهدان با حضور مشاور عالی رئیس گمرک ایران به عنوان ناظر گمرک جدید سیستان و بلوچستان معرفی و منصوب شد.

از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون بیش از 5 بانوی سیستانی و بلوچ در پست‌های فرمانداری، معاون استاندار، شهردار و مدیریت مراکز بهداشتی به کار گیری شده است.

در این انتصابات سامیه بلوچ زهی به عنوان نخستین بانوی بلوچ و اهل سنت به عنوان شهردار شهرستان راسک در جنوب سیستان و بلوچستان و زهرا اربابی یکی از بانوان سیستانی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شدند.

همچنین به دنبال انتصابات بانوان در پست های مدیریتی رابعه اربابی به عنوان رییس مرکز بهداشت شهرستان فنوج در جنوب استان و حمیرا ریگی به عنوان نخستین فرماندار زن در شهرستان قصر قند در سیستان و بلوچستان بر مسند مسئولیت تکیه زدند.

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین معصومه پرندوار را در ابتدای سال جاری به عنوان فرماندار شهرستان مرزی هامون در شمال این استان معرفی کرد و صبح امروز طاهره هامون نورد به عنوان ششمین بانو در سیستان و بلوچستان به عنوان مدیر کل گمرکات استان معرفی و منصوب شد.


45231

 

کد N324501